Δευτέρα 20 Οκτωβρίου 2014

Τεσσάρα ο Ατρόμητος Πλαγιαρίου (photos)

Με το εντυπωσιακό 0-4 πέρασε ο Ατρόμητος Πλαγιαρίου από τον Αργοναύτη Καλαμαριάς σε παιχνίδι πρωταθλήματος της Β’ κατηγορίας της ΕΠΣΜ.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 30’ με τον Τζέλο, ενώ τα υπόλοιπα τρία τέρματα μπήκαν μέσα σε εφτά λεπτά στο δεύτερο ημίχρονο. Ο Γιουλδούρης στο 68’ έκανε το 0-2, ο Δαρδαμανέλης στο 72΄πέτυχε αυτογκόλ και το 0-3 για τον Ατρόμητο και στο 75’ ο Λέμπερος διαμόρφωσε το τελικό 0-4.

Οι συνθέσεις
Αργοναύτης Καλαμαριάς: Χριστόπουλος, Φρυδάς, Μικρόπουλος, Λαζαρίδης (75’ Καλπίδης), Δαρδαμανέλης, Σαλάκος, Κυρατζόπουλος, Παπαδημητρίου (65’ Θανασάς), Παπαγιαννάκης (79’ Γεώργεβιτς), Ισσόπουλος, Κευβανίδης
Ατρόμητος Πλαγιαρίου: Χατζηδημητρίου, Κουκουλής, Καράμπελας, Μπουσπουράνος, Λέμπερος, Καλτσάς, Μαργαρίτης (70’ Κουλακιώτης),Αδάμ, Τσάκαλος, Τζέλο (46’ Ρεφανίδης), Κωνσταντινίδης (60’ Γιουλδούρης)